15 jaudinančių būdų išsaugoti vaikystės prisiminimus


Mielos akimirkos iš vaiko gyvenimo turi savybę ištirpti atmintyje ir erdvėje. Kad jos visam laikui išliktu atmintyje, su jumis, išsaugokite juos neįprastu būdu, pasirinkdami vieną iš siūlomų variantų.

Susiūlykite antklodę iš vaikiškų rūbų, daiktus sukarpykite į skiautes, žinoma iš tokių rūbų, kuriuos vaikas jau išaugo ir visas skiautes sujunkite į vientisą audinį.

Arba vaiko daiktus paverskite į žaislą – pelę, triušį arba drambliuką.

#keepsake #deal#baby #babyclothes #babyclothesquilt #babygirl

A post shared by The little baby gro quilt co (@thelittlebabygroquiltco) on

Užsirašykite juokingas vaiko citatas ir jas išsaugokite ant spalvoti popieriaus priklijuoti ant butelio. Praėjus metams jūs gausite labai daug malonumo žiūrėdami visus šiuos daiktus kartu su paaugusiu vaiku.

Patalpinkite į rėmą arba pakabinkite ant mažos pakabos pirmuosius jūsų vaiko smėlynukus arba pirmąją dukters suknelę. Vaiko rūbas taip pat gali tapti ir interjero dalimi – kodėl gi ne?

https://www.instagram.com/p/BRT3XyEAwKl/

Kai vaikas dar yra labai mažas, kiekvieną mėnesį fotografuokite juos baltame fone, kad vėliau jo fone, aplink jo siluetą būtų galima išdėstyti įvairiausius užrašus.

https://www.pinterest.com/pin/392587292498094372/

Padarykite marškinėlius su vaiko nuotraukomis. Svarbiausia, kad būtų tinkamai pasirinkti kadrai: lai jis būna juokingas, tačiau neįžeidžiantis (be nuogo užpakaliuko ir susikreivinusios veido grimasos). Kad daiktams būtų suteiktas originalumas, vaikui galite nupiešti karūną, saulės akinius, ausytes, sparnus, debesį su tekstu arba pasodinkite jį ant raketos arba automobilio. Atvaizdai gali pagyvinti bet kuriuos elementus, kurie asocijuojasi su vaiku ir labai gražiai derės nuotraukoje. Tokiam menui jums bus reikalingas tekstilės markeris arba Photoshop.

Atskirame albume išsaugokite visus bilietus. Tai bilietai į spektaklius ir koncertus, parodas ir varžybas, keliones ir visus renginius, kuriuose teko dalyvauti jūsų vaikui. Juos galima klijuoti į specialų bloknotą ir parašyti trumpas istorijas arba į nuotraukų albumą įstatyti bilietus.

Surinkite visas jūsų vaiko pirmųjų gyvenimo metų brangenybes po vienu rėmu. Po stiklui puikiai atrodys ir gyvens jūsų vaiko kojytės antspaudas, kai jam dar buvo tik 1 savaite, galima ten įdėti apyrankę iš gimdymo namų, pirmoji kepurėlė, ultragarso nuotrauka ir daug kitų daiktų.

Kiekvienų metų pabaigoje vaikui užduokite 20 klausimų – paprastus, netikėtus arba juokingus ir įrašykite jo atsakymus. Dalis klausimų gali būti kartojami kiekvienais metais – taip jūs galėsite stebėti, kaip su laiku kinta jūsų vaiko žvilgsnį į pasaulį.

Padarykite sidabrinę apyrankę arba pakabuką su vaiko kilogramų duomenimis. Toks daiktas gali tapti dovana pačiai sau vaiko gimimo proga.

Išspausdinkite visų piešinių nuotraukas specialioje foto knygoje, tokiu būdu niekas nepasimes.

Padarykite lėlę, kuri bus panaši į vaiką. Ją galima pasiūti pagal užsakymą ir padovanoti dukrai gimtadienio proga.

Geriausius vaiko meno kūrinius paverskite realiais daiktais. Taigi tikrai yra kur pasireikšti jūsų vaizduotei. Iš pirmųjų mamos ir tėčio portretų, kuriuos nupiešė vaikas galima padaryti raktų pakabukus (naudojamos medžiagos polimerinis molis, mediena, metalas). Akvareliniai piešiniai gali tapti raštu jūsų rankinei, dekoratyvine pagalve arba sieniniu kalendoriumi. Vaiko nupieštus gyvūnus galima paversti tikrai minkštais žaislais arba antspaudu audiniui, iš kurio bus gaminama vaiko patalynė.

Padarykite vaiko rankos antspaudą, tačiau ne tik vaikio, tačiau ir visos šeimos, taip, kad vienas delnas būtų dedamas ant kito.

Padarykite sieninius plakatus su sparnuotomis frazėmis, kurios yra susijuos su vaikais. Juos galima nupiešti savarankiškai arba užsakyti pas kaligrafą. Graži tipografija tai visada madingas dalykas, kuris papuoš jūsų interjerą, o svarbiausia tai yra geras prisiminimas.
Dage Impresion photographyProginė fotografija
Fotografuoju vestuves, krikštynas, šeimų, porų, vaikučių, nėštukių, asmenines fotosesijas, mergvakarius gamtoje ar jūsų pasirinktoje vietoje
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyProfesionalios fotografijos paslaugos.
Fotografuoju vestuves, vaikų krikštynas, įvairias šventes, renginius. Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyProfesionalus fotografavimas
Kokybiškai ir nebrangiai fotografuoju jums brangias akimirkas. Detaliai retušuoju visas nuotraukas, dar labiau pakeldama jų kokybę.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyFotografas visoms progoms
Fotografuoju šeimos šventes, vestuves, krikštynas, įvairius renginius, išleistuves, asmenines/grupines fotosesijas, temines fotosesijas.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto


Dage Impresion photographyFotografo paslaugos
Fotografas įamžins Jūsų renginio (vestuvės, krikštynos, asmeninė fotosesija, temos fotografija, fotografija verslui, vaikiška fotografija ir kiti) geriausias akimirkas, atliks fotosesiją.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/DagephotoDage Impresion photographyFotografo paslaugos
Teikiu fotografijos paslaugas įvairioms šventėms, bei renginiams, asmeninėms fotosesijoms. Meninė fotografija. Modelio portfolio kūrimas. Mados ir reklamos fotografija.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyProfesionalus fotografavimas
Fotosesijos visoje Lietuvoje. Renginių, vestuvių, krišktynų ir kitų svarbių gyvenimo įvykių profesionalus fotografavimas. Asmeninės fotosesijos studijoje, daiktų fotografavimas.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyFotografuoju visas šeimos šventes
Vestuvių fotografavimas. Dirbame visoje Lietuvoje
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyFotografuoju savo ir jūsų malonumui
Asmeninė fotosesija. Krikštynų fotografavimas. Vestuvių fotografavimas
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto


Dage Impresion photographyFoto paslaugos
Vestuvių, krikštynų, renginių, koncertų, švenčių, fotografavimas. Dirbame visoje Lietuvoje.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyFotografuoju vestuves, krikštynas, gimtadienius
Taip pat galiu įamžinti Jūsų Gimtadienį, Krikštynas, Mergvakarį, išleistuves, šimtadienį. Arba surengti asmeninę fotosesiją gamtoje.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto


[column size=1/3 margin=10][easy_widget id=2350 title=““][/column][column size=1/3 margin=10][easy_widget id=2350 title=““][/column][column size=1/3 margin=10][easy_widget id=2350 title=““][/column]
[easy_widget id=2353 title=“Sveikata“][easy_widget id=2354 title=“Buitis“][dfads params=’groups=35

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Panašūs straipsniai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *