Kaip nuraminti įsiaudrinusį vaiką?


Vaiko hiperaktyvumas, lengvas vaiko įsiaudrinimas – gana dažnai pasitaikančios problemos šiandienos šeimose. Su tokiais vaikais yra labai sunku. Tačiau yra metodų ir būdų, kurie padės tėvams su lengvai įsiaudrinančiu vaiku. Šie paprasti, bet veiksmingi patarimai, kuriais galima apsiginkluoti kovojant su vaiko hiperaktyvumu.

1

Ištirkite vaiką pas pediatrą ir neurologą. Jums reikia tiksliai žinoti, kad Jūsų vaikas yra sveikas. O jeigu taip nėra, tai pirmiausia turite laikytis gydytojų nurodymų. Viskas, kas parašyta žemiau, yra susiję su vaiko sveikata. Aš nesu gydytoja, o jauna mama, ir noriu pasidalinti savo gyvenimo patirtimi.

2

Laikykitės režimo. Ritmas – tai bet kurio vaiko, nervų sistemos ypatybė. O lengvai įsiaudrinantys vaikai labai jautriai reaguoja į rėžimo sutrikimus. Visada guldykite savo kūdikį miegoti maždaug tuo pačiu laiku; stenkitės, kad naktį jis taip pat gerai išsimiegotų. Jeigu vaikas yra labai aktyvus, tai nebūtinai reiškia, kad jis turi daug jėgų. Greičiau, netgi priešingai, tai sako apie išsekusią ir įaudrintą nervų sistemą.

3

Žaiskite su vandeniu. Žaidimai su vandeniu labai ramina, moko vaikus koncentruoti dėmesį. Įrenkite bute tokią vietą, kur vaikas galės saugiai ir savarankiškai pilstyti vandenį. Įrenkite šią vietą taip, kad nebūtų priežasties barti mažylį už purslus. Tikriausiai, tai bus žaidimai vonioje maudymosi metu. Nupirkite gerą užuolaidą vonios kambariui, kad nereikėtų riboti vaiko žaidimo dėl to, kad jis pila vandenų per vonios kraštus.

4

Eikvokite vaiko energiją pasivaikščiojimo metu. Pagal higienos normas, vaikas turėtų praleisti gatvėje bent 4 valandas per parą. Lengvai įsiaudrinančius vaikus tai liečia dar labiau. Nupirkite vaikui nepralaidų vandeniui kombinezoną ir guminius batus, kad galėtų vaikščioti beveik bet kokiu oru. Pasiimkite į pasivaikščiojimą kamuolį, vaikščiokite po visas artimiausias žaidimų aikšteles, ieškokite internete aktyvių žaidimų vaikams ir žaiskite juos lauke. Iš lauko, vaikas turi sugrįžti pavargęs. Žinoma, ir Jūs pavargsite taip pat, bet tada Jūs gausite sveiką vaiko miegą.

Hiperaktyvus vaikas – ką daryti?

Vaiko hiperaktyvumas
Vaiko hiperaktyvumas
5

Duokite per vakarienę raminančios vaikiškos arbatos.
Nupirkti šios arbatos dabar ne problema, parduotuvėse jų didelis pasirinkimas. Raskite tai, kas nesukels Jūsų vaikui alergijos ir patiks skonis. Bet atminkite, kad būtų rezultatas, šios arbatos geriausia išgerti keleto dienų kursą.

6

Būtinai maudykite vaiką nakčiai. Pageidautina naudoti raminančias putas ar tiesiog eterinį aliejų. Levandos arba melisa yra gana tinkamos tokiems tikslams.

7

Įveskite į vaiko gyvenimą ritualus. Ypač lengvai įsiaudrinančiam vaikui reikia ritualo prieš miegą. Smulkiau apie tai, kas tai, skaitykite mano straipsnyje „Kas tai ritualai vaikų auklėjime ir kaip juos naudoti „. Trumpai – eiti miegoti visada reikia tuo pačiu metu, laikantis maždaug tos pačios veiksmų sekos. Pavyzdžiui, vakarienė, maudymasis, pižamos rengimasis, palinkėjimas „saldžių sapnų“, užmigimas.

8

Vakare venkite žiūrėti TV ir žaisti kompiuterinius žaidimus. Jeigu Jūs įpratę, kad televizorius“ veikia kaip fonas“, Jums būtų geriau atsisakyti šio įpročio. Geriau skaityti knygas, o vaikas tegul pažaidžia ramius žaidimus ar papiešia.

9

Su jau paaugusiu vaiku galima išmokti kvėpavimo pratimų.
Nereikia nieko sudėtingo. Tiesiog kvėpuoti kartu, pavyzdžiui, viena šnerve įkvėpkite, kita iškvėpkite. Kvėpavimo pratimai daug efektyviau nuramina Jūsų siautėjantį mažylį, nei Jūsų šauksmai ir barimai. Atminkite, įsiaudrinusiam vaikui labai sunku sustoti. Jūsų pastabos greičiausiai neturės jokio poveikio. Geriau fiziškai sustabdyti vaiką – pavyzdžiui už pečių.

10

Svarbiausia – pasisemti kantrybės. Visi išvardinti metodai pradeda veikti sistemingai vartojant, po vieno karto rezultato nebus. Būkite ramūs ir pasitikintys savimi, tada ir vaikas gaudys šią Jūsų nuotaiką.
Dage Impresion photographyFotografas visoms progoms
Fotografuoju šeimos šventes, vestuves, krikštynas, įvairius renginius, išleistuves, asmenines/grupines fotosesijas, temines fotosesijas.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto


Dage Impresion photographyProfesionalus fotografavimas
Kokybiškai ir nebrangiai fotografuoju jums brangias akimirkas. Detaliai retušuoju visas nuotraukas, dar labiau pakeldama jų kokybę.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/DagephotoDage Impresion photographyFotografuoju savo ir jūsų malonumui
Asmeninė fotosesija. Krikštynų fotografavimas. Vestuvių fotografavimas
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyFotografo paslaugos
Fotografas įamžins Jūsų renginio (vestuvės, krikštynos, asmeninė fotosesija, temos fotografija, fotografija verslui, vaikiška fotografija ir kiti) geriausias akimirkas, atliks fotosesiją.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto

Dage Impresion photographyProfesionalios fotografijos paslaugos.
Fotografuoju vestuves, vaikų krikštynas, įvairias šventes, renginius. Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyFotografo paslaugos
Teikiu fotografijos paslaugas įvairioms šventėms, bei renginiams, asmeninėms fotosesijoms. Meninė fotografija. Modelio portfolio kūrimas. Mados ir reklamos fotografija.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyFoto paslaugos
Vestuvių, krikštynų, renginių, koncertų, švenčių, fotografavimas. Dirbame visoje Lietuvoje.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
[column size=1/3 margin=10][easy_widget id=2350 title=““][/column][column size=1/3 margin=10][easy_widget id=2350 title=““][/column][column size=1/3 margin=10][easy_widget id=2350 title=““][/column]
[easy_widget id=2353 title=“Sveikata“][easy_widget id=2354 title=“Buitis“]Dage Impresion photographyFotografuoju visas šeimos šventes
Vestuvių fotografavimas. Dirbame visoje Lietuvoje
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/DagephotoDage Impresion photographyProginė fotografija
Fotografuoju vestuves, krikštynas, šeimų, porų, vaikučių, nėštukių, asmenines fotosesijas, mergvakarius gamtoje ar jūsų pasirinktoje vietoje
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto


Dage Impresion photographyProfesionalus fotografavimas
Fotosesijos visoje Lietuvoje. Renginių, vestuvių, krišktynų ir kitų svarbių gyvenimo įvykių profesionalus fotografavimas. Asmeninės fotosesijos studijoje, daiktų fotografavimas.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyFotografuoju vestuves, krikštynas, gimtadienius
Taip pat galiu įamžinti Jūsų Gimtadienį, Krikštynas, Mergvakarį, išleistuves, šimtadienį. Arba surengti asmeninę fotosesiją gamtoje.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Panašūs straipsniai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *