Kaip pasitikrinti sveikatą, neišeinant iš namų


Šie testai leis jums greitai nustatyti, kokios būklės jūsų organizmas. Tai užima viso keletą minučių ir padeda jums, praktiškai, be klaidų, nustatyti jūsų organizmo sveikatos būseną.

1

Pasitikrinkite akis. Ne visiškai balti akių obuoliai, nuovargio ar pagirių požymis. Bet baltas apvadėlis aplink akies rainelę, gali apibrėžti aukštą cholesterolio kiekįs. Pasižiūrėkite į apatinius akių vokus. Pageltusios dėmės, taip pat nusako padidėjusio cholesterolio kiekį.

2

Paskaičiuokite savo apgamus. Pastebėkite, ar neatsirado naujų. Jei apgamėlis niežti, auga, keičia spalvą ar turi nelygius kraštus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

3

Atkreipkite dėmesį į šlapimo spalvą. Šlapimas turi būti blyškios, gelsvos spalvos. Jei jis tamsiai geltonas, tai gali būti vandens trūkumo organizme, požymiu. Daugiau vartojate vandens, o šlapimo spalva nesikeičia? Atlikite tyrimus.

4

Pamatuokite antakių ilgį. Lūžinėjantys ir slenkantys antakių plaukai – skydinės liaukos sutrikimo požymis.

5

sekite ar nepučiamas pilvas. Pagrindinės pilvo pūtimo priežastys – gazuoti vandenys ir greito paruošimo patiekalai. Bet jeigu pilvo pūtimas ar skrandžio skausmai kankina nuolat, tai vertėtų kreiptis į gydytoją, kad užkirsti kelią kiaušidžių vėžiui.

Profilaktiniai sveikatos tikrinimai

pasitikrinti sveikatą, neišeinant iš namų
Sveikatos patikrinimas
6

Pasitikrinkite pulsą. Tam pakilkite laiptais (70 laiptelių) į viršų per tris minutes. Po to paskaičiuokite pulsą. Jei jis viršija 100 dūžių per minutę, o kvėpavimas per 10 minučių neatsistato, tai reiktų atlikti tyrimus ir, žinoma, daryti kiekvieną rytą mankštą.

7

Atkreipkite dėmesį į odos spalvą. Nuolat paraudę skruostai, raudona nosis – gali būti išprovokuoti streso, saulės spindulių, aštrių patiekalų, kurie daro įtaką kraujagyslių išsiplėtimui. O blyški oda, pastoviai šaltos rankos ir kojos – blogos kraujo cirkuliacijos ar kraujotakos sistemos sutrikimo požymis.

8

Paskaičiuokite, kiek valandų per dieną, prasėdite. Tyrimai parodė, kad sėdint prie kompiuterio, televizoriaus ar automobilio vairo virš 11 valandų per dieną, realiai padidina širdies – kraujagyslių bei medžiagų apykaitos sutrikimų riziką. Paskaičiavote? Darykite išvadas.

9

Atkreipkite dėmesį į krūtinės spenelius. O taip pat pasižiūrėkite ar nėra ant krūtinės patinimų bei gumbelių. Kas liečia spenelius, tai svarbu, ar pakeitė savo formą ar ne.
Paprastai, jie būna išsišokę į išorę, o dabar yra atvirkščiai. Patikrinkite tokiu atveju, ar paspaudus, neišsiskiria išskyros. pasitaiko, kad išskyros būna kraujingos. Šiuo atveju, taip pat reikia kreiptis į gydytoją.

10

Apžiūrėkite nagus. Jei nagai pageltę, tai gali būti grybelinės infekcijos požymis. Jei jie ypatingai blyškūs, patikrinkite hemoglobino kiekį kraujyje.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Panašūs straipsniai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *