Žinomos naujos detalės apie Samsung Galaxy S9 ir Galaxy S9 Plus


Internete atsiranda vis daugiau informacijos apie naujus Samsung įmonės telefonus – Galaxy S9 ir Galaxy S9 Plus. Kai kuri informacija yra patikima, tačiau didžioji dauguma yra tik spėjimai ir gandai.
Dar vienas Geekbench etalonas jau pristatė flagmanus ir priskyrė jiems visiškai naujus parametrus. Kaip ir buvo tikėtasi, Galaxy S9 Plus turės dar nesenai pristatyta aštuonių branduolių procesorių Exynos 9810. Tačiau glumina vos 4 Gb operatyvi atmintis. To pilnai pakaks normaliam prietaiso darbui, tačiau palyginus su konkurentais S9 Plus galėtų turėti ir daugiau atminties.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy S9

Tačiau reikia įsiminti, kad Geekbench rezultatus galima lengvai sufalsifikuoti, todėl ar tikrai flagmanas turės tokias savybes – dar nėra žinoma.
Taip pat yra laukiama, kad Galaxy S9 Plus turės 6,2 – colių ekraną, apsaugą nuo dulkių ir vandens IP65 / IP68, 3D – veido atpažinimo technologiją, 15 MP galinę dvigubą kamerą ir 12 MP priekinę kamerą.
Šnipas iš Kinijos Ice Universe praneša, kad Galaxy S9 pagrindinės kameros spindesio technologiją, kad būtų gaunamos kokybiškesnės nuotraukos, o komplekte su telefonu bus belaidės AKG gamintojo ausinės. Jau anksčiau gamintojas Samsung džiugino tokio tipo ausinėmis, buvo įvertinta jų garso kokybė ir malonus bonusas. Taip pat informatorius tvirtina, kad gamintojas paliko 3,5 mm jungtį.

Samsung Galaxy S9 plus
Samsung Galaxy S9 ir Galaxy S9 Plus

Šaltiniai taip pat praneša, kad flagmanų prezentacija įvyks prieš MWC 2018 parodą. Kaip ir Galaxy S8, S8+ ir Note 8, devintoji karta bus pristatyta Niujorke. Masinė šių prietaisų gamyba startuos po kelių savaičių – gruodį.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Panašūs straipsniai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *