Kaip dar kartą panaudoti arbatos pakelius


Kaip panaudoti arbatos pakelius.
Patarimai kaip dar kartą panaudoti.
Senus arbatos maišelius.
Nauda iš panaudotų arbatos pakelių.
Arbatos pakelių panaudojimas.
Arbatos panaudojimo būdai.

Pas daugelį žmonių, nors ir nevartoja arbatos iš paketėlių, kažkaip lentynose atsiranda vienas ar keli pakeliai Lipton. Jei manote, kad arbatos pakelio kelias baigiasi jūsų puodelyje – jūs klystate. Jūs drąsiai galite rasti pritaikymą kaip panaudotiems, taip ir nepanaudotiems arbatos maišeliams. Perskaitę šį straipsnį, jūs sužinosite, kaip dažnai ir naudingai galima pasinaudoti šiomis atliekomis.

1

Gydykite sudirgusią odą. Jei jūs nudegėte saulėje, įgėlė uodas, sušalote – arbatos maišelis tuo pasirūpins. Sušlapinkite maišelį šaltu vandeniu, leiskite vandeniui susigerti, o po to uždėkite ant pažeistos odos vietos. Ne už ilgo, uždegimas praeis. Ką daryti, kad kūno oda būtų graži.

2

Mažinkite poakių ratilus. Blogai miegojote? Nesijaudinkit. Paruoškite du arbatos paketėlius taip, kai pirmuoju atveju ir uždėkite po akimis. Poakių maišai susitrauks, o mėlis praeis.

Kaip panaudoti arbatos pakelius

panaudoti arbatos pakelius
Panaudoti arbatos pakeliai
3

Kovokite su avalynės kvapais. Kiekvienas mūsų, kurie laikome kelias poras batų spintelėse, susiduriame su specifiniais batų kvapais, kurie nėra itin malonūs. Į kiekvieno bato vidų įdėkite po vieną pakelį arbatos ir kvapai bus panaikinti. Kaip skalbti sportinius batelius.

4

Panaikinkite kvapą iš šaldytuvo. Sudie, geriamoji soda – labas, arbatos pakeliui. Padėkite kelis maišelius arbatos į šaldytuvo ertmę. Arbata puikiai sugers specifinį produktų kvapą.

5

Plaukite riebius indus. Susikaupė indų, kuriuos sunku atplauti? Užmerkite juos vandenyje ir įdėkite kelis naudotos arbatos maišelius. Po kiek laiko, riebalai bus nuplauti greitai ir lengvai. Kaip atsikratyti nemalonaus kvapo termose.

6

Atbaidykite vabzdžius ir graužikus. Turite problemų su šiais gyviais? Probleminėse vietose išdėliokite mėtų arbatos maišelius. Tai atbaido minėtuosius parazitus.

7

Valykite veidrodžius iki žvilgesio. Jūsų veidrodžiai žvilgės kaip nauji, jei pasinaudosite patarimu: į antrą kartą užvirintą arbatą, sumirkykite servetėlę ir pratrinkite veidrodžius. Purvas ir riebalai bemat atsiplauna.

8

Ruoškite kalakutą. Kai sumanysite vakarienei paruošti kalakutieną, padarykite ją švelnesne ir minkštesne. Pasinaudokite arbatos pakeliu. Į sultinį, kuriame verdate kalakutą, įpilkite stiklinę vandens, kur buvo užmerktas maišelis arbatos. Daug kas paprašys jūsų recepto.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Panašūs straipsniai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *