Kaip panaikinti kalkių apnašas nuo virdulio


Kaip pašalinti kalkių nuosėdas
Elektrinių virdulių valymas
Kaip valyti virdulio kalkes
Kalkių valymo būdas
Kalkių šalinimas iš virdulio
Kaip išvalyti prikalkėjusį virdulį

Jei jūsų vartojamas vanduo kietas, tai labai greitai ant virdulio dugno ir sienelių susikaupia mineralinės apnašos, kurios vėliau pakliūna ir į arbatą ar kavą. Norint to atsikratyti, reikia nuolat valyti virdulį nuo besiformuojančių nuosėdų, ir daryti tai geriausiai, namų sąlygomis.

Jums reikės

  • Citrinos rūgšties;
  • Švaraus vandens.

Kaip panaikinti kalkių apnašas nuo virdulio

Kaip panaikinti kalkių apnašas nuo virdulio
Kaip valyti kalkių nuosėdas nuo virdulio

Pripilkite virdulį švaraus vandens. Tai gali būti vanduo iš parduotuvės arba filtruotas buitiniu vandens filtru. Svarbu, kad vanduo nebūtų kietas. Jei namuose naudojate vandens filtrus, tai prieš valant virdulį, reiktų pakeisti filtruojančius elementus.
Po to, į virdulį reikia įpilti 1 – 2 arbatinius šaukštelius citrinos rūgšties ir išmaišyti.
Kaip įprasta, užvirinkite virdulį. Minutę – dvi, pavirinkite ir vandenį su rūgštimi išpilkite į kriauklę. Praktiškai, užtenka vienos tokios procedūros. Tačiau, jei virdulys buvo apskretęs ypatingai, procedūrą reiktų pakartoti, o po to išplauti virdulio vidų kempinėle ar audinio skiautele.
Vėl pripilkite į virdulį švaraus vandens ir užvirinkite jau be rūgšties. Po virimo tą vandenį taip pat reikia išpilti lauk. Virdulys paruoštas naudojimui.

Kaip išsirinkti plautuvę
Plautuvės gaminamos iš aukštos kokybės
nerūdijančio plieno, kuris naudojamas…

Kaip atplauti šaukštus
Malonu, kai namų virtuvė ir visi jos rakandai spindi švara. Geros šeimininkės ypatingai rūpinasi stalo įrankiais: šaukštais, šakutėmis ir peiliais. Šaukštų, kaip …

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Panašūs straipsniai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *