Kaip Koka – Kolą panaudoti buityje


Koka – Kola itin populiari visame pasaulyje. Nepaisant daugelio medicinos ekspertų perspėjimų, kad Koka – Kola negatyviai veikia žmogaus širdies veiklą, išprovokuoja astmą, viršsvorį ir išbalansuoja organizmo bendrą veiklą, šis putojantis tonizuojantis gėrimas gausiai vartojamas tiek tarp vaikų – tiek tarp suaugusiųjų. Apie Koka – Kolos žalą organizmui prirašyta tiek ir tiek; bet spręsti kiekvienas turi teisę pats. B et namų ūkiui šis gėrimas gali atnešti ir daug naudos; su tuo sunku nesutikti.

Coca-Cola – puiki valymo priemonė, kuri lengvai gali nuvalyti unitazą nuo rūdžių ir kitų apnašų. Reikia gerai aplaistyti unitazo paviršių Koka – Kola, palaukti kelias valandas arba iki ryto, po to pašveisti kietu šepetėliu arba aliumine „gniūžte“ ir nuleisti vandenį. Po tokios procedūros klozetas žvilgės kaip nauja moneta.
Koka – Kolos pagalba galima panaikinti sunkiai nuvalomus dėmes iš medžiagos. Šis gėrimas puikiai naikina kraujo ir riebalines dėmes. Būtina Koka – Kolą sumaišyti su skalbimo priemonėmis. Fosforo ir anglies rūgštys, esančios Koka – Kolos sudėtyje, puikiai padeda panaikinti dėmes.

Koka – Kola šalina užterštumą ne tik nuo tekstilės. Ja galima pašalinti tepalų dėmes nuo garažo ar dirbtuvių grindų. Tiesiog reikia dėmes apipilti Koka – Kola, leisti susigerti, o po to – išplauti grindis.

Koloje yra ir citrinos rūgšties, kuri padės išplauti apdulkėjusius langus ar išvalyti purviną palangę. Citrinos rūgštis įeina į daugelio ploviklių ir valiklių sudėtį, todėl Koka – Kola nei kiek ne prastesnė už tas priemones, o be to – žymiai pigesnė.

Ne tik žmonės mėgsta šį malonaus kvapo, tonizuojantį gėrimą. Tarakonai, skruzdėlės, kiti parazitiniai vabzdžiai, taip mėgsta pasimėgauti šiuo skanumynu. O Indijoje labai populiaru naudoti Koka – Kolą, kovoje su šliužais ir sraigėmis daržuose.

Kaip buityje galima panaudoti Koka-Kolą

Coca-Cola
Coca-Cola

Koka – Kolos pagalba galima pašviesinti keliais tonais plaukus ir netgi padaryti natūralų dažymą. O panaudojus gėrimą skalaujant plaukus, pabrėšime jų garbanotumą.

Su Koka – Kola galima nesunkiai pašalinti nuo plaukų prilipusią kramtomąją gumą. Tereikia pamirkyti prilipusią kramtomą Koka – Kola ir po kelių minučių, be žirklių pagalbos, nuklijuosite prilipusią kramtomąją gumą.

Kola padeda neutralizuoti bičių, vapsvų, kitų vabzdžių įgėlimus. Nedidelis gėrimo kiekis, užpiltas ant pažeistos vietos, greitai mažina patinimus, paraudimus ir išbėrimus; o taip pat nuramina ir skausmą bei perštėjimą.

Koka – Kola padeda pašalinti patamsėjimus nuo indų. Cheminės medžiagos, esančios kolos sudėtyje, sugeba išvalyti giliai įsigėrusį purvą. Dabar tokių indų šveisti nereikia. Užtenka sudrėkinti purvinus paviršius Koka – Kola ir palikti kelioms minutėms. Tamsias dėmes po to bus labai lengva nuvalyti, o indai taps kaip nauji.

Koka – Kola padės atpalaiduoti apskretusius ar prirūdijusius varžtus bei veržles, pagamintas iš juodojo metalo. Fosforo rūgštis puikiai susitvarko su rūdimis. jeigu daiktas mažas, tai jį galima tiesiog panardinti į gėrimą.
Koka – Kolos dėka galima ištirpinti ledą, susiformavusį ant automobilio langų žiemą. tereikia užpilti kolos ant stiklo ir po kelių minučių ledas ištirps pats.


Dage Impresion photographyFotografo paslaugos
Fotografas įamžins Jūsų renginio (vestuvės, krikštynos, asmeninė fotosesija, temos fotografija, fotografija verslui, vaikiška fotografija ir kiti) geriausias akimirkas, atliks fotosesiją.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyFoto paslaugos
Vestuvių, krikštynų, renginių, koncertų, švenčių, fotografavimas. Dirbame visoje Lietuvoje.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/DagephotoDage Impresion photographyFotografuoju vestuves, krikštynas, gimtadienius
Taip pat galiu įamžinti Jūsų Gimtadienį, Krikštynas, Mergvakarį, išleistuves, šimtadienį. Arba surengti asmeninę fotosesiją gamtoje.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
[column size=1/3 margin=10][easy_widget id=2350 title=““][/column][column size=1/3 margin=10][easy_widget id=2350 title=““][/column][column size=1/3 margin=10][easy_widget id=2350 title=““][/column]
[easy_widget id=2353 title=“Sveikata“][easy_widget id=2354 title=“Buitis“]Dage Impresion photographyProfesionalus fotografavimas
Fotosesijos visoje Lietuvoje. Renginių, vestuvių, krišktynų ir kitų svarbių gyvenimo įvykių profesionalus fotografavimas. Asmeninės fotosesijos studijoje, daiktų fotografavimas.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto


Dage Impresion photographyFotografo paslaugos
Teikiu fotografijos paslaugas įvairioms šventėms, bei renginiams, asmeninėms fotosesijoms. Meninė fotografija. Modelio portfolio kūrimas. Mados ir reklamos fotografija.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyFotografuoju visas šeimos šventes
Vestuvių fotografavimas. Dirbame visoje Lietuvoje
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyProfesionalus fotografavimas
Kokybiškai ir nebrangiai fotografuoju jums brangias akimirkas. Detaliai retušuoju visas nuotraukas, dar labiau pakeldama jų kokybę.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyProginė fotografija
Fotografuoju vestuves, krikštynas, šeimų, porų, vaikučių, nėštukių, asmenines fotosesijas, mergvakarius gamtoje ar jūsų pasirinktoje vietoje
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyProfesionalios fotografijos paslaugos.
Fotografuoju vestuves, vaikų krikštynas, įvairias šventes, renginius. Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto
Dage Impresion photographyFotografas visoms progoms
Fotografuoju šeimos šventes, vestuves, krikštynas, įvairius renginius, išleistuves, asmenines/grupines fotosesijas, temines fotosesijas.
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/DagephotoDage Impresion photographyFotografuoju savo ir jūsų malonumui
Asmeninė fotosesija. Krikštynų fotografavimas. Vestuvių fotografavimas
Nuotraukų ir visą informaciją galite rasti:
Facebook.com/Dagephoto  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Panašūs straipsniai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *