Kaip teisingai išsirinkti lauko duris


Buto ar namo išorinės durys, tai ne tik apsisaugojimas nuo piktųjų kėslų, bet ir šeimininko statuso išraiška. Beje, pagrindinės atskiro namo išorinių durų paskirties nieks ir nekeičia: lauko durys turi saugoti patalpas, daryti jas neprieinamomis nekviestiesiems piktadariams. Na, o kad sutapatinti abi šias paskirtis, o po to išrinkti tinkamą gaminį, reikia tiksliai žinoti to produkto parametrus, savybes ir ypatybes.

Pirmasis ir pagrindinis ekspertų patarimas – rinkitės lauko duris tik iš žinomų ir patikimų gamintojų. „Išorinės metalinės durys – tai produktas, turintis savyje daugybę sudėtinių dalių, kurias labai lengva pakeisti nekokybiškomis detalėmis, o parduoti kaip geras, brangiai“. Todėl, norint išsirinkti duris, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į pardavėją, teirautis pažįstamų žmonių, pirkusių išorines duris iš vieno ar kito pardavėjo, pasiskaityti atsiliepimus internete, apie vienos ar kitos firmos gamybos duris. Pavyzdžiui, kompanija, turi viską, kas paminėta aukščiau dideliais kiekiais ir gali pasigirti savo pripažinimu, plačiu asortimentu ir produktų įvairove. Šios kompanijos produkcija daugelį metų saugos jūsų neliečiamumą ir pabrėž jų savininko statusą visuomenėje.

Pagal ką rinktis lauko duris

Taip pat reikia atkreipti dėmesį į šiuos požymius ir savybes, renkantis lauko duris:

Žiūrėkite komplektaciją. Perkant duris, dėmesį kreipkite ne tik į durų išorinį vaizdą, bet ir į vyrius, spynas bei kitą furnitūrą. Juk potencialus įsilaužėlis nekapos durų kirviu; jis savo visrakčiais bandys duris atrakinti ar domkratu nukelti jas nuo vyrių. Tačiau, jei duryse bus specialūs rygeliai, taip paprastai vyrių bei laikiklių nupjauti nepavyks – durys automatiškai užsiblokuos ir jas jau išmušti nebepavyks.

Kaip įsirengti saugias lauko duris

Įsitaisykite saugos sistemas. Dažnai durys gaminamos su specialiomis nišomis kameroms, signalizaciniams davikliams, laidams ir pan. Tokie komponentai leidžia prisijungti jau prie esamų saugos sistemų ir sumontuojami į gamyklos paruoštas vietas duryse, kurių visiškai nesimato. O tai – nemalonus siurprizas vagims.

Išorinių durų pasirinkimo patarimai

lauko duris
Kaip išsirinkti lauko duris

Profesionalus durų montavimas

Montuoti duris patikėkite tik žinomiems profesionalams. Atminkite – neteisingai sumontuotos durys ne tik atrodo neišvaizdžiai, bet sudaro geresnes galimybes vagims. Užtenka palikti mažiausią tarpelį, kurį vagis pamatys iš karto ir pritaikys būtiną tam instrumentą. O toliau – jau technikos reikalas.

Kokybiškos lauko durys

Montuokite vienas patikimas duris, vietoje prastų dviejų. Dvejas duris žmonės montuodavo, norėdami apsisaugoti nuo triukšmo ir išlaikyti namuose šilumą. Bet šiuolaikinės vienerios durys, puikiai atstoja anų laikų dvejas; tiek triukšmo, tiek šilumos izoliacijos atžvilgiu. O ir kaina skirsis ne ženkliai.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Panašūs straipsniai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *