Kaip išlyginti drabužius be laidynės


Laidynė – nepakeičiamas įrankis kiekvienos šeimos buitinių prietaisų arsenale; be jo neįsivaizduojama galimybė suteikti rūbams ir kitokiai tekstiliai tvarkingą vaizdą ir kokybę. Bet egzistuoja mažos gudrybės, kurios gali padėti, nesant lygintuvui.
Ir taip, ką gi daryti, jei reikia išlyginti rūbą, o lygintuvo po ranka nėra? Panagrinėkime kelias išeitis iš tokios situacijos:

1

Išlyginti rūbus padės toks skiedinys: vanduo, 9 proc. actas, rūbų kondicionierius. Visus ingredientus lygiomis dalimis sumaišyti ir užpilti į purkštuvą. Mišinį išpurkšti ant rūbų ir palaukti iki visiško išdžiūvimo.

2

Teisingai sukabinkite rūbus po skalbimo ant pakabų, išlyginus visas raukšles (geriau ant minkštų pakabų).

3

Išlyginti rūbus padės garai. Pakabinkite rūbus vonioje, su karštu vandeniu. Garai, kildami į viršų, išlygins kabančius rūbus.

Kaip išlyginti drabužius be lygintuvo

Kaip išlyginti drabužius be laidynės
Kaip išlyginti be laidynės
4

Tvarkingai sudėkite rūbus į spintą; tada ir lyginti nereiks. Geriausiai susukti juos į ruloną, nepalikus raukšlių, kurias ir su laidyne sunku išlyginti.

5

Pasinaudokite šlapiu frotiniu rankšluosčiu. Ant jo sudėkite suglamžytą džemperį ar marškinėlius. Toks būdas panaikins visas raukšles.

6

Pastatykite savo skalbimo mašinos centrifugą didžiausiais apsisukimais ir tada rūbus ištrauksite beveik nesuglamžytus. Tai palengvins tolesnį darbą su jais.

7

Lygiai sudėkite rūbo dalį ant lygaus paviršiaus. Po to ant jo padėkite ką nors sunkesnio, pavyzdžiui, storą enciklopediją. Šitaip slegiamos smulkios raukšlelės gerai išsilygins.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Panašūs straipsniai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *