Kaip daryti kaspiną ant galvos


Šukuosena „kaspinėlis“ yra labai originali ir populiari. Ji labai patogi, ir jos sukūrimas neužima daug laiko. Pabandykite sukurti ant galvos elegantišką kaspiną, kuris pabrėš jūsų vakarinę arba dieninę aprangą.

Kaspinėlis - daili šukuosena
Kaspinėlis – daili šukuosena

Instrukcija

1

Norėdami sukurti išskirtinį kaspiną, jums reikės lako plaukams, poros gumyčių, plaukų segtukų ir nematomų segtukų. Jeigu plaukai truputėli garbanojasi, juos geriau iš anksto išlyginti. Kruopščiai iššukuokite plaukus tankių dantukų šukomis ir apipurkškite juos stiprios fiksacijos laku.

2

Atskirkite trikampį viršugalvio zonoje, palikdami nedideles ir vienodas sruogas ties smilkiniais. Užsukite sruogas ant stambių suktukų, norėdami sukurti papildomą apimtį.

3

Sutepkite rankas geliu arba vašku, po to iš gale likusių plaukų padarykite uodegą. Suveržkite ją kiek tik įmanoma stipriau. Taip plaukai ilgiau neišsipešios, o šukuosena įgaus tvarkingesnę išvaizdą. Išskirkite vieną sruogą viršutinėje uodegos dalyje ir prisekite ją. Ji bus reikalinga vėliau.

4

Uždėkite uodegos apačioje dar vieną gumytę ir padalinkite į dvi dalis, kurios yra tarp apatinės ir viršutinės gumyčių, suformuodami iš jų kaspiną, po to sutvirtinkite jį segtukais. Iššukuokite galiukus ir lengvai apipurkškite laku. Taip šukuosena bus daug vešlesnė.

5

Padarykite kaspinui mazgą, pasinaudodami sruoga, kuria ankščiau atidėjote. Įdėkite ją į kaspino centrą ir sutvirtinkite nematomais segtukais. Galiukus palėpkite šukuosenos viduje , kad kaspinas gautųsi lygus, ir iš jo nekyšotų plaukai.

6

Sruogas ties smilkiniais susukite į nedideles virveles ir tvirtai jas pritvirtinkite segtukų pagalba, paslėpdamos po kaspinu. Sušukuokite kirpčiukus bangos forma ir prisekite nematomais segtukais, po to užfiksuokite laku. Praėjus 15 – 20 minučių, išimkite nematomus segtukus, palyginkite gautą šukuoseną.

Kaspinėlis - lengvai ir paprastai
Kaspinėlis – lengvai ir paprastai
7

Jeigu norite, užbaigtą šukuoseną papuoškite lankeliu arba smulkiais segtukais. Taip pat galima panaudoti segtukus su įvairių spalvų ir dydžių inkrustacijomis ir akmenukais. Nepamirškite, kad papuošimai turi atitikti pasirinktų drabužių spalvai ir stiliui, todėl iš anksto pasirinkite tinkamus daiktus.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Panašūs straipsniai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *