Kaip greičiau ir lengviau atsiauginti plaukus


Atauginti ilgus sveikus plaukus, geba kiekviena mergina, nepriklausomai nuo genetikos ar pirminių duomenų. Šios užduoties sprendimą mums sufleruoja pati gamta. Jei ne tingėti ir sekti penkiomis rekomendacijomis, galima pasikeisti per įspūdingai trumpą laikotarpį.

1

Pagrindinė klaida – dažnas plaukų galiukų pakirpimas. Toks veiksmas pateisinamas noru, išlaikyti plaukų galiukus tvarkingoje būklėje. Tačiau, šitaip jūs pačios trukdote augti plaukams. Jei iš tikro, norite greičiau atauginti plaukus, teks tokios procedūros atsisakyti, iki pilno norimo jų ataugimo. Teisingai ir reguliariai prižiūrint plaukus per visą jų ilgį, galiukai nesišakos ir nelūžinės; dėl ko jūs galėsite pasiekti rekordinio plaukų ataugimo, apie kokį ir svajojote.

2

Kad plaukų galiukai nesišakotų, gausiai maitinkite ir drėkinkite juos. Kuo dažniau naudokite balzamus, kaukes ir nenuplaunamus aliejus, skirtus plaukų galiukams. Jie atrodys labai tvarkingai ir jūs greitai pasieksite norimo rezultato.

Patarimai, kaip greičiau užsiauginti plaukus

Kaip greitai atsiauginti plaukus
Kaip greitai atsiauginti plaukus

Kaip atskirti blogą kirpėją?Nusivyliau savo kirpeja Blogas kirpimas Kaip atpažinti gerą kirpėja Nukentėjau…

Kaip atstatyti plaukus, po šviesinimoŽengti su mada koja kojom, pavyksta toli gražu, ne kiekvienai,…

3

Atkreipkite dėmesį į plaukų priežiūrą „iš vidaus“. Tai teisinga mityba, pakankamas vandens vartojimas, vitaminų pakankamumas. Tam tikrų mikroelementų bei kitų naudingųjų medžiagų trūkumas organizme, gali gerokai sutrukdyti plaukų augimo procesui. Suvartokite tinkantį jums vitamininį kompleksą.
Taip pat, kiekvieną rytą, išgerkite valgomąjį šaukštą linų aliejaus, prieš valgį. Rezultatas jus nustebins ir nudžiugins. Organizmas atsidėkos jums už tokį rūpestį stipriais, blizgančiais plaukais ir aksomine veido oda.

4

Varnalėšos aliejus – efektyviausia liaudiška, plaukų atauginimo priemonė. Jo vartojimas duoda stulbinantį efektą. Norint nuplauti jį nuo galvos odos, reiks išplauti galvą ne mažiau dviejų – trijų kartų, naudojant šampūnus. Tačiau rezultatas – tai pateisina. Naudokite jį trijų savaičių bėgyje.

5

Kas vakarą kruopščiai masažuokite galvos odą masažiniu šepečiu, keturiomis kryptimis. Taip jūs paskatinsite kraujotakos intensyvumą. Išnaudotos tam 7 – 10 minučių, vertos to efekto, kurį pastebėsite jau po savaitės. Daugelis ignoruoja šį punktą, o paskiau stebisi – kodėl nėra rezultato? Jei iš tikro norite pajusti gamtos galimybes, nepatingėkite laikytis šių rekomendacijų.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Panašūs straipsniai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  1. Isbandziau ivairias kaukes ir losjonus ir priedo dar vartoju bio selenium+zn papildus, efektas labai geras:|)