5 būdai apeiti internetinės svetainės blokavimą


Opera

Naršyklėje Opera yra integruotas VPN tai yra tokia technologija, kuri suteiks galimybę apsilankyti internetinėse svetainėse su kitos šalies IP adresu. Tai yra nemokama paslauga, vartotojų kiekis nėra ribojamas. Prisijunkite prie VPN ir saugumas įsitikins, kad pas jus yra įdiegta aktuali naršyklės versija. Šiems tikslams išmaniajame telefone galima naudoti specialią programą Opera, kurios klientas tiek iOS ir Android.

Tor

Tor – anonimiška naršyklė, kuri naudoja kelis kodavimo skaičius ir tokiu būdu visiškai nuslepia duomenis apie žmogų. Čia taip pat nuolat keičiamas IP – vartotojo adresas, taigi pasiekti užblokuotas svetaines galima visada. Tor turi versijas pritaikytas Windows ir macOS.

Kaip apeiti puslapių blokavimą

kaip apeiti blokavimą kaip apeiti blokavimą

Proxy – serveriai

Jei jūs nenorite nieko siųstis, tokiu atveju galite naudoti proxy – serverius. Jie yra nemokami ir juos labai paprasta naudoti. Be to, proxy – serveriai atspindi svetaines nekonkrečiai, todėl jų naudojimas gali būti sudėtingas. Patys populiariausi ProxFree ir Proxyweb.

VPN

Pasirenkant tarp proxy – serveriais ir VPN – serveriais reikėtų naudoti antrąjį variantą: jie geriau koduoja vartotojo duomenis ir puikiai užkraus internetinius puslapius. Be to, jos turi visas platformas: Windows, macOS, mobilias operacines sistemas ir naršyklių plėtinius. Tiesa, šie VPN – serveriai yra mokami. Tarp populiariausių sprendimų yra Zenmate (€59.99 per metus/€7.99 per mėnesį) ir TunnelBear ($60 per metus/$5 per mėnesį). Taip pat galima sukurti VPN – serverį (taip pat, mokamą).

Mobilios programos

Prie jau paminėtų programų galima paminėti ir kitas (Opera, Zenmate ir TunnelBear klientams) vertėtų žinoti tokią programą, kaip Orbot. Tai yra mobilioji naršyklė, kuri yra pritaikyta išmaniesiems telefonams su Android operacine sistema. Taip pat Tor turi iOS versiją.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Panašūs straipsniai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *